gvhrih8jjx_____SK75TP

KOBELCO SK75SR-7 láme rekordy ve Francii

26.08.2021

Francouzský dealer TP Equipment dosahuje milníku v prodeji a předává dvoustý padesátý stroj SK75SR-7, který je výsledkem několikaletého výzkumu a vývoje včetně promítnutí zpětné vazby od zákazníků v Evropě. Poslední verze midirypadla SK75SR-7 se zkrácenou zádí, nahrazuje předcházející typ SK75SR-3.
 
Po třech letech od uvedení do prodeje se stává ve Francii nejoblíbenějším strojem ve váhové kategorii 8 tun a je využíván zejména pro komunální zakázky, stísněná pracoviště v residenčních čtvrtích a úpravu krajiny.
 
Oproti předcházejícímu typu disponuje o 23% vyšším výkonem motoru, hloubící cykly byly zkráceny o 15%, vyšší produktivity dosahuje zejména pomocí nárůstu hydraulické výkonu násady o 37%. Inovativní a patentovaný iNDr systém (Integrated Noise and Dust Reduction Cooling System) umožňuje bezkonkureční potlačení úrovně hluku a průniku prachu s výjimečnou chladící schopností ve stísněném prostoru rypadla se zkrácenou zádí.
 
Oslavované ´milníkové´midirypadlo bylo vybaveno dle přání zákazníka kompletně produkty švédského výrobce ENGCON počínaje tiltrotátorem s rychloupínáním přes lopaty a ripper a konče hydraulickou vibrační deskou.